reklama a

Sprzedawca lodów w ijsbusie, Amsterdam. Praca od zaraz !!!

Sprzedawca lodów w ijsbusie, Amsterdam. Praca od zaraz !!!


Opis

Szukasz idealnej pracy na sezon letni, pełnej uśmiechu, słońca i kontaktu z ludźmi? Dla naszego klienta – znanej firmy produkującej lody rzemieślnicze – poszukujemy entuzjastycznych sprzedawców lodów z mobilnej lodziarni (ijsbus)! Będziesz jeździć kultowym ijsbusem po malowniczych ulicach Amsterdamu i okolic, sprzedając pyszne, tradycyjne lody.

Jako sprzedawca w ijsbusie jesteś wizytówką firmy. Samodzielnie prowadzisz pojazd do wyznaczonych lokalizacji w Amsterdamie i okolicach. Do Twoich zadań należy obsługa klientów, sprzedaż lodów oraz dokładne rozliczanie płatności.

Co oferujemy:

  1. Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości € 15,- brutto na godzinę.
  2. Pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo (godziny pracy od 12:00 do 21:00).
  3. Najlepsze miejsce pracy w regionie: pełna swoboda na świeżym powietrzu!
  4. Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy zgodnie z układem zbiorowym pracy CAO Horeca.

Wymagania

  1. Wymagane ważne prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu większych aut dostawczych/busów będzie dodatkowym atutem).
  2. Komunikatywność, wysoka kultura osobista i uśmiech na co dzień.
  3. Umiejętność sprawnego liczenia w pamięci w celu szybkiej i poprawnej obsługi płatności.
  4. Zamieszkanie w Duivendrecht, Amsterdamie lub okolicach.
  5. Dostępność do pracy w godzinach 12:00 - 21:00.
  6. Własne zakwaterowanie i własny transport.

Szczegóły oferty

  1. Typ: Fulltime
  2. Godziny pracy: 12.00 t/m 21.00 uur
  3. Godzin tygodniowo: 40
  4. Kategorie: Horeca
  5. Stawka godzinowa: €15 brutto, tygodniówki.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania

proszę przesyłać CV na adres: [email protected]

koniecznie z dopiskiem w tytule :

Sprzedawca lodów w ijsbusie, Amsterdam.

+31 612 574 630

€15

Zobacz również

reklama b

Login

Logując się akceptujesz naszą Politykę prywatności i Regulamin

Nie masz konta?
Zarejestruj się teraz aby dodać ogłoszenie całkowicie za darmo!

Zapomniałeś hasło?

(alfabetycznie)


reklama a banner